Thai vita

Tutku kaynaklanan dükkanlar vardır:

geleneksel Tay tıbbı (ttm)

Rahatsızlık, ağrı, alerji ve hastalıkları şifalı otlar doğal ve hoş bir şekilde tedavi olmalı ve uygulanmış.

Biz % 100 saf bitkisel olan Tay Vita ürünleri asırlık, Tay Budist tarifleri çizmek, Tarih gibi önemli: çiçekler, meyveler, yapraklar, kökler, kabuk, kalıpları, yosunlar, mantar ve hatta dalları ve kabile bölgelerinde.

Uzmanlık Tay Vita ürünleri tarifleri ve ayrıca geleneksel, doğal ilaçlar iç Tay Highlands eski tapınaklar yaşayan Budist rahipler için temel olan gümrük eski aile geleneklerine üzerindedir. Biz alıcılarımıza fazla 10 yıl için bu otlar anlamıyla "canlı", "Bitkiler ve etkileri" teması ile ilgilidir ve çiftlik sahipleri için derin ve neredeyse samimi bir ilişki anında sahip şanslıyız.

Orada sadece en iyi kalite ve en yüksek kalite otlar, ağırlıklı olarak dünya mirası Ulusal Parc KHAO YAI (korunan ayakta tropik yağmur ormanı), Himalayalar, sabit bir bayır de KHAO MOD DANG-orman koruma ve KHAO Hua JADHAV Milli Parkı işlenir. Her teslim serbest bırakmak için tehlikeli ve yasak maddeler rahip değerlendirilecektir.

Saf hammadde belirtilen otlar 150 mg kapsül kullandığımız, biz bizim kapsül değil yapay olarak doldurmak.

Şirket Siamshop4all ve Tay Vita kendilerini hedef, yüksek kaliteli ot aldığınız ve sürdürülebilir ve etkili ürünler geliştirmek için belirledik. Tedarikçilerimiz, onların değerli bilgi nesilden nesile miras sadece devlet tarafından onaylanan aile şirketi, vardır.

Geleneksel Tay tıbbı eski kayıtlara göre yaklaşık 5 bin yıl önce geleneksel Çin tıbbı ve Hint Ayurveda tanı ve tedavi edici kavramları içinde gelişmiştir. Tayland'da geçen yüzyılda hastalık şifa için tek bir giriş oldu. Bu rahipler tarafından aynı zamanda akademik şifacı tarafından teklif edildi ve özellikle şifalı bitkiler kullan seçeneğine göre." Alıntı: Wikipedia