Kargo bilgileri

PayPal ile ödeme

Bir PayPal hesabınız varsa, bu ödeme yöntemi kullanarak, hızlı ve güvenli bir şekilde fatura tutarını kolayca ödeyebilirsiniz. En kısa zamanda bizim tarafımızdan alınan ödeme doldu,-ecek var olmak brought teslimatı geliyor. Genellikle bir PayPal ödeme bizden olana, yani sadece birkaç dakika sürer Siparişiniz Alman posta/DHL aynı güne gider.

Ön ödeme

Aldığınız e-posta, bizim banka detayları hemen sipariş gönderdikten sonra. Onların teslim sevkiyat uygun bir ödeme için hazırlanmıştır...

Bebekleri Teslimatta nakit ödeme

Kolay gol Bizim nakliye sağlayıcı transfer sipariş miktarı (artı 2,-euro/DHL kargo ücreti).

Sadece Almanya içerisinde Teslimatta nakit kullanabilirsiniz.

Siamshop4all kim geliyor?

Sipariş tarafından deutsche Post/DHL bir baloncuk zarf içinde teslim ve normal bir mektup gibi takılı. Parsel olarak sevkiyat için büyük siparişler teslim edilir. Daha sonra DHL tarafından teslim 2 gün alabilir. Sessiz ve gönderen olarak Siamshop4all ile. Karşılık gelen deftere nakil için de geçerlidir.

Ne kadar Siamshop4all nakliye?

Genellikle ürününüzü yaklaşık 1-2 işgünü sağlanmalıdır. Bu iki alabilir-üç gün tatil veya hafta sonları sırasında daha fazla olabilir.

İstasyonları ambalaj için nakliye:

Packstations mal kez teslimatları için "Reddedildi" ve "olmayan terimlerin uyumlu" gönderilen geri bize belirterek, bu yüzden packstations ve kayıt yaptıran sevkıyata sigortalamak için almış. O zaman mal var oldukça güvenli duruma geldiğinde. Ancak, teslim maliyet payı 6,90 avro ve Teslimatta Ödeme mümkün değildir. Ürün fiyatı için başarısız teslim girişimleri öldürmek istiyorum çünkü senin anlayış rica ediyoruz.

Nakliye masrafı

İç hat: 3.60 EUR

Nakit teslimat yurtiçi: 3.60 Euro artı 2,00 euro ilave ücret/DHL

Packstation: Sigortalı ve nakliye kayıtlı: 6,90 euro