En Çok Satılanlar

Stres & ruh

Stres & ruh

Koşuşturma ve stres neden sinirlilik ve huzursuzluk. Sırayla stres ve koşuşturma yapı tersi içinde huzursuzluk ve sinirlilik. Depresyon muzdarip, stresli ya da günlük yaşam, boğulmuş hissetmeye bizim seçilen otlar ruh hali ve duygularını dengelemek için yardımcı olabilir. Bu tekrar tekrar çalışmalarla kanıtlanmış.

Eğer onlar o kişi stres, bu gereksinimlere gereksinimler ve olanaklar arasında bir dengesizlik ortaya çıkmıştır. Stres psikolojik bir yük olmasına rağmen fiziksel sağlığını etkileyebilir.

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Camillia sinensis yeşil çay
  Yeşil çay enerji olduğunu, refahını artırır ve stres ve bütün gün acı Wehchen zıt. Anti-enflamatuar özellikleri ona verilir, bu sigara gibi ortaya çıkan, virüsleri öldürür oksijen molekülleri hücreye zarar yakalamak gerekir ve bakteri çürümesi sinir hücreleri korumak ve kill tümörlerin. Gerçekten he..
  55.00 TL
 • Ganoderma Lucidium
  Reishi mantar veya reishi mantar da "Ölümsüzler mantar" denir. Doğa, bir 10.000 maple ağaçlar üzerinde parazit olarak büyür. Kullanım 5000 yıl, mantar oldu bu yüzden genellikle sadece birkaç "seçilmiş olanları" saklıdır. 20. Yüzyılın yetmişli yıllarda beri reishi mantar de yetiştirilir. Siyah reishi..
  55.00 TL
 • İyi bitkisel antidepresan hissediyorum
  Bardağın yarısı dolu ve değil yarısı boş olduğunu. Bilim adamları tam olarak ne Out of control, depresif beyni bugüne kadar gider açıklar değil. Dengesizlik muhtemelen nörotransmitter norepinefrin ve serotonin gibi beyin umutsuz umutsuzluk sebebi var. Bu sözde ruh hormonların beyindeki bir başka bir..
  55.00 TL
 • Pueraria Mirifica
  Kadınlar için özel bir ürün, bir çeşme ile anti aging etkisi: özellikle menopoz refahı ve libido için genel tavsiye etmek. Çoğu kadın sorunları ve menopoz döneminde gibi acı karşı kullanılır. Ruh hali. Performans sırt, cilt ve saç güzel kadınlar. yorgunluk ve sinirlilik, terleme ve ruh dalgalanmalar..
  55.00 TL