En Çok Satılanlar

Deri ve alerji

Deri ve alerji

Deri alerjileri deride uğraşarak kaşıntı ve iltihap neden. Olanlar sık sık onlara yardım etmesini arkasında uzun bir sıkıntı var. Asya, Tayland onun geleneksel otlar geri genel tıp kendi yolunu buldu beri alerji, egzama ve sedef gibi cilt hastalıkları geri gitmiş kaydetti. Bitkisel tedavi-meli var olmak kılınmak en az üç ay için; Genellikle 30 gün sonra ilk iyileştirmeler bulacaksınız.

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Camillia sinensis yeşil çay
  Yeşil çay enerji olduğunu, refahını artırır ve stres ve bütün gün acı Wehchen zıt. Anti-enflamatuar özellikleri ona verilir, bu sigara gibi ortaya çıkan, virüsleri öldürür oksijen molekülleri hücreye zarar yakalamak gerekir ve bakteri çürümesi sinir hücreleri korumak ve kill tümörlerin. Gerçekten he..
  55.00 TL
 • Ganoderma Lucidium
  Reishi mantar veya reishi mantar da "Ölümsüzler mantar" denir. Doğa, bir 10.000 maple ağaçlar üzerinde parazit olarak büyür. Kullanım 5000 yıl, mantar oldu bu yüzden genellikle sadece birkaç "seçilmiş olanları" saklıdır. 20. Yüzyılın yetmişli yıllarda beri reishi mantar de yetiştirilir. Siyah reishi..
  55.00 TL
 • Genctonikum PFW
  Güzel bir cilt, saç ve tırnaklar için güçlü kadın bitkisel bilgimizi ile sizin için bir araya benzersiz gençlik tonik var. 5000 Yıldan Asyalılar gençlik iksiri gizli kadınlar için biliyorum ama bizim için Tay Siam otlar dünya Avrupa'da hala kadar yaygın değil. Kadınlar için bir gençlik iksiri gibi o..
  169.00 TL 229.00 TL
 • Momordica Charantia
  Momordica Charantia, acı kavun, yüzyıllardır bilinen bir ilaçtır. Alerji ve cilt hastalıkları sedef ve Atopik dermatit ile yardımcı olur. Bağışıklık arttırıcı etkisi bize sadece grip veya diğer viral hastalıklar için uygun ..
  55.00 TL
 • Moringa oleifera
  Moringa oleifera bir bitki, çeşitli etkisi yaşanıyor: göz birçok için metabolizma, bağışıklık ve hücre yapısı ve kolesterol, sindirim, deri, karaciğer ve böbrek anti kırışıklık, romatizma, kemik enfeksiyonları, alerji, deri hastalıkları, hastalıklar, kalıtsal hastalıklar ve hemoroid. ..
  55.00 TL