En Çok Satılanlar

Bay lar cok Önemli

Bay lar cok Önemli

5000 Yıldan Asyalılar gençlik iksiri gizli kadınlar için biliyorum ama bizim için Tay Siam otlar dünya Avrupa'da hala kadar yaygın değil. Kadınlar için bir gençlik iksiri gibi otlar: menopoz belirtileri önlemek için osteoporoz önlemek, dolgun ve yumuşak deri olsun. Çalışmalar kanıt sağlar: yaş yaşlanma olmadan rüya başlar burada? Denemek ve Tay otlar şifa sanatı güveniyorum.

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Butea Superba
  Butea superba da genellikle yaşlanma, kudret ve erektil etkileri kanıtlanabilir artış yanındaki adam için son derece etkili bir araç karşı çok iyi olur. Erkeklik hormonu testosteron zenginleşme nedenidir. Testosteron düzeyi zaman azalır ve daha az olur, bu performans günlük yaşamda az ve gri saç, sa..
  55.00 TL
 • Camillia sinensis yeşil çay
  Yeşil çay enerji olduğunu, refahını artırır ve stres ve bütün gün acı Wehchen zıt. Anti-enflamatuar özellikleri ona verilir, bu sigara gibi ortaya çıkan, virüsleri öldürür oksijen molekülleri hücreye zarar yakalamak gerekir ve bakteri çürümesi sinir hücreleri korumak ve kill tümörlerin. Gerçekten he..
  55.00 TL
 • Cissus Quadrangularis
  Yaş Cissus ile karşı koymak isteyen sporcular için özellikle tavsiye edilir. Cissus yapısını oluşturan hücreler kemik, kıkırdak ve bağ doku uyarır ve kemik kaybını yavaşlatır. Hava (Cissus) birçok faydası doku bina ve yoğun bir şekilde ve düzenli olarak fiziksel olarak basıldığında herkes için hayat..
  55.00 TL
 • Ganoderma Lucidium
  Reishi mantar veya reishi mantar da "Ölümsüzler mantar" denir. Doğa, bir 10.000 maple ağaçlar üzerinde parazit olarak büyür. Kullanım 5000 yıl, mantar oldu bu yüzden genellikle sadece birkaç "seçilmiş olanları" saklıdır. 20. Yüzyılın yetmişli yıllarda beri reishi mantar de yetiştirilir. Siyah reishi..
  55.00 TL
 • Kamp Feria parviflora
  Bir çok güçlü bitkisel cinsel artırıcı (afrodizyak). Libibo ve cinsel istek güçlendirilmesi. Tonik adama verir ona güç, dayanıklılık, canlılık, uzun ömürlü ve yorgunluğu önler. Vücut ağrıları, baş ağrısı, kas ağrısı, disk ağrısı, mide ağrısı ve ülser ile. Beyin Hastalıkları ve geriatrik sorunları il..
  55.00 TL
 • Momordica Charantia
  Momordica Charantia, acı kavun, yüzyıllardır bilinen bir ilaçtır. Alerji ve cilt hastalıkları sedef ve Atopik dermatit ile yardımcı olur. Bağışıklık arttırıcı etkisi bize sadece grip veya diğer viral hastalıklar için uygun ..
  55.00 TL
 • Moringa oleifera
  Moringa oleifera bir bitki, çeşitli etkisi yaşanıyor: göz birçok için metabolizma, bağışıklık ve hücre yapısı ve kolesterol, sindirim, deri, karaciğer ve böbrek anti kırışıklık, romatizma, kemik enfeksiyonları, alerji, deri hastalıkları, hastalıklar, kalıtsal hastalıklar ve hemoroid. ..
  55.00 TL
 • PFM güçlü
  Sadece senin için bir adam için dört farklı otlar paketiyle birlikte koyduk. Konular libido artışı ve kendi cinsel duyarlılık açısından son derece etkili olarak tarif. Ayrıca artan motivasyon ve profesyonel ve sportif konularda yapmak için istekli etkinliği vurgulanır. Cilt sıkılaştırma uzun süre al..
  169.00 TL 229.00 TL
 • Sarımsak sarmısak
  Bizim taze hasat inanılmaz derecede yüksek konsantrasyonlu kalitesini test etmek için geldi. Elektrik santrali sarımsak doğal antibiyotik kullanılır. Bakteri, virüs ve parazitler ve bu tamamen herhangi bir yan etkisi olmadan e geliyor. Sarımsak, mantar, soğuk algınlığı, virüs ve parazitler kar..
  55.00 TL
 • Tongkat Ali
  Tongkat Ali (Eurycoma longifolia Jack) şimdi bir araç genel güçlendirilmesi, gençlik tonik, hastalıklar olarak hem de erkekler için cinsel artırıcı olarak kalıcı bir yer vardır. Eurycoma longifolia Jack orman ağaç kök özenle elle ayıklama için kazılan ve kurutulur. Erkekler için güçlendirmek için bi..
  55.00 TL