Kampanyalı Ürünler

Kalın Servisi

Ürün NO.: 1398
Elde edilebilerligi:
Depoda
İçerik: 180 kapsül

L-karnitin mitochondria yağ taşınan çok şişman, vücudun hücreleri atık yakma tesisleri. Vücudunuzda bulunan L karnitin % 98'i kasları oturan ve yağ yakmak için taşımak için bekliyorum. Yani, senin yağ taksi sipariş edebilirsiniz.
Fiyatı: 199.00 TL339.00 TL
0 yorum  

Onların yağ Servisi zaten bekliyor. L-karnitin emin değil: Sizin kilo erir büyülü bir derde deva. Ayrıca bu madde, yağ birikimleri geri alabilirsiniz değil, uzun yıllar boyunca kaydettiğiniz yarın için Bugünden itibaren. L-karnitin ama kesinlikle yağ yakma hayati bir rol oynar ve senin yağ taşımak için yardımcı olur. Otlar, karışımı derledik vücudunuzun geri şekle getirmek için hangi başarılı olduğunu. Camillia sinensis tarafından günlük yeni spurts etkinliği sağlamak ve iştah Amorphophallus Konjac, bu yıl hasat olan mükemmel ile durdurun.

 

L-karnitin daha yakından gitmek istiyoruz.

 

L-karnitin ne kadar etkilidir?

 

L-Carni­Tin ne kadar etkilidir? Ve buna değer size, ek olarak bunları yemek için mi? Leipzig Üniversitesi araştırmacıları bu inceledik. Şimdi molekülleri seçmek mümkündür. Çalışmaya katılanların işaretli böyle şişko molekülleri ye. Eğer vücut tarafından yakıldı bunlar daha sonra katılımcılar, bir nefes tespit edilmiştir. Bu karmaşık teknik göstermiştir: 3 g L-karnitin, günlük olarak alınan geliştirilmiş 37 oranında yağ yakma. Çalışmaya katılanların, L-Carni­tinmangel acı değil yetişkindi. Ancak, küçük L-karnitin var, senin yazma oranını daha yüksek olacaktır.

 

Bilimsel araştırmalar da ek L-karnitin sadece için taşıma yağ yakma kas hücreleri yardımcı olabilir göstermiştir. L-karnitin tarafından da % 50 kan yağ seviyeleri düşebilir. İçin insanlar kim he­rum­tragen kaç kilo çok fazla olan bu önemli. Çünkü onlar da artan kan yağ değerleri çoğu durumda.

Daha fazla bilgi
Kutuda Kutruda 30 kapsül paketleri.
Iceriyi 60 kapsüller Fatburn güçlendirici deluxe 60 kapsül Amophophallus Konjac (L-karnitin), Camillia sinensis (yeşil çay), 60 kapsül
Dosaji 1 kapsül Fatburn güçlendirici deluxe, 2 kapsül bol suyla kahvaltı sırasında yeşil çay (Camillia sinensis) almak. Ana yemekten önce bol su ve almak o akşam 2 kapsül Amophophallus Konjac 45 dakika: 1 kapsül deluxe Fatburn booster
Kullanma Kulanisim bol su ve Spa, spor ile daha hızlı çalışır ve daha etkin hareket lütfen. Vücudunuzun size teşekkür edecek.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Benzer Ürünler