Kampanyalı Ürünler

İyi bitkisel antidepresan hissediyorum

Ürün NO.: 866
Elde edilebilerligi:
Depoda
İçeriği: 30 kapsül

Ruh raiser, yardımcı depresyon, mutluluk duygusu üretir, keyfi yaygın, hissediyorum rahat, ücretsiz ve anksiyete dağıtılır, Asya evlilik koruyucu olarak bilinen arzu teşvik etmektedir.

Fiyatı: 55.00 TL

Olası seçenekler:


* İçeriği:
Quantity
1 --- Seçiniz ---
3

0 yorum  

Bardağın yarısı dolu ve değil yarısı boş olduğunu. Bilim adamları tam olarak ne Out of control, depresif beyni bugüne kadar gider açıklar değil. Dengesizlik muhtemelen nörotransmitter norepinefrin ve serotonin gibi beyin umutsuz umutsuzluk sebebi var. Bu sözde ruh hormonların beyindeki bir başka bir hücreden bilgileri iletmek.

 

Antidepresan ilaç tedavisi diziye çok sayıda yan etkisi olduğundan, Tay ormandan gelen bitkisel bir alternatif bulmak yaptı ve doğal şifa yöntemi imkanı vermek istiyorum. Feel iyi (Mamuiy otu) bitki Avrupa'nın bizim için yeni, Asya'da için ruh hali, anksiyete ve depresyon iyileşmiş 5000 yıl bu bitki ile aydınlandı. Asya otlar üzerinde meşgul ve nasıl yardım edebilirsiniz şaşıracaksınız. Asya, bu bitki bir evlilik koruyucu olarak bilinen ve evlilik arkasında birkaç yıl zaten varsa ve her gün katili hayvancılık süzüldü gibi idare. Ayrıca cinsel zevk, kimyasal anti-depresanlar aksine teşvik etmektedir.

Daha fazla bilgi
Kutuda 90 kapsül tasarruf paketi, 30 kapsül
Dosaji sabah 2 kapsül bol su veya gerekli doz 4 kapsül artırabilirsiniz Eğer al
Kullanma Ruh hali üzerinde olumlu etkisi sonucu AnwendungBei depresyon
Üretim Thailand
Yan etki yan etki yok
Bilgi Hiçbir insan hayat senin tutum mükemmel Bilgisi olduğunu ve aynı zamanda hata yapabilir. Hata bir şeyler öğrenmek için ve bir dahaki sefere daha iyi yapmak için kullanmayı deneyin. (Bu gerçekçi olduğu gibi) olumlu yönden zor bir durumda görmek için deneyin. Kendi kısıtlamaları ve diğer kişilerin kabul edin. Senin ortaklık ve senin dostluklar korumak ve bu amaçla "işi" iyi bir yatırım olduğuna dikkat edin. Şeyler ya da herhangi bir etkisi deneyimi olan projeleri ile enerji israf. Sınırlarınızı set öncelikler, zaman zaman ve de kendileri için planı için kurtarma zaman optimal kullanımı için yazılı bir planı olun.
Unsur (Macuna pruriens) bitki vitaminler, eser elementler, fitokimyasallar, Omega-3 yağ asitleri ve L-karnitin verilen addır

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Benzer Ürünler