Kampanyalı Ürünler

Camillia sinensis yeşil çay

Ürün NO.: 308
Elde edilebilerligi:
Depoda
İçeriği: 30 kapsül

Mutlak enerji, hücre yenilenmesi aktive Alerjiler mücadele yardımcı olur, yağ yakma, yaşlanma karşıtı teşvik, kanı temizler, kanser hücrelerinin büyümesini engeller.

Fiyatı: 55.00 TL

Olası seçenekler:


* İçeriği:

0 yorum  

Yeşil çay enerji olduğunu, refahını artırır ve stres ve bütün gün acı Wehchen zıt. Anti-enflamatuar özellikleri ona verilir, bu sigara gibi ortaya çıkan, virüsleri öldürür oksijen molekülleri hücreye zarar yakalamak gerekir ve bakteri çürümesi sinir hücreleri korumak ve kill tümörlerin. Gerçekten her şey geldiğinde isteyip can ve biz söz etmek istiyorum. Enerji olarak bizim kapsül fark edilir ve birçok postive yan etkileri var Eğer öyleyse. Sağlıklı bir yaşam için sabırsızlanıyoruz.

Daha fazla bilgi
Kutuda 90 kapsül tasarruf paketi, 30 kapsül
Dosaji 1-2 kapsül suyla bir sabah al ya da üç günlük 1 kapsül kere. Kapsül çok uyarıcı etkisi, biz vazgeçirmek, geceleri kapsül almak.
Kullanma Çay etkili kilo kaybı uyarıcı, uygulama üretir, hücre yenileme destekler, yağ yakma işlemi artırır, anti-inflamatuar, artrit, osteoporoz, eklem bozuklukları, Migren, artrit, romatizma, yüksek tansiyon ve dolaşım bozuklukları olduğunu
Kulanim süresi Camillia sinensis süre süresiz olarak uzun alınmış.
Bilgi 75 yaş üzeri ve 18 yaşından alti almamasi gerekir

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Benzer Ürünler